TANIX

Profil v oblasti internetu věcí (IoT):

Pro oblast použití, která nás zprvu zajímala jsme vyvinuli vlastní rozhraní, na jehož zdokonalování stále pracujeme. Není už jen pro přehled o teplotách, umí toho daleko více a ještě více umět bude. Práce na řešení sběru dat z teplotních a vlhkostních senzorů nás vtáhla hlouběji do problematiky a otevřela nám nové možnosti. Každý den přibývají nová čidla, nové možnosti využití ve více a více oborech. Vytyčili jsme si cíl být přehledným portálem pro náročné uživatele, kterým chceme poskytnout informace, přehledy, statistiky, ale také jistotu a klid pro další práci. Rádi se s Vámi o možnosti využití portálu TANIX podělíme a nabídneme Vám všechny jeho služby a možnosti. Ať jste konečný uživatel, dovozce či výrobce hardwaru pro IoT LoRaWAN, postaráme se o Vás - sesbíráme, vyhodnotíme, setřídíme a zobrazíme data ze všech senzorů a v přehledné podobě je dodáme v podobě pravidelného reportu či akutního alarmu, který umožní včas předejít finančním či kvalitativním ztrátám. Kontaktujte nás na Info@tanix.cz, rádi Vám poradíme. Naše příští řešení je to Vaše.

Naše hlavní činnost:

Společnost VÍNOSERVIS s.r.o. se od prvopočátku věnuje prodeji a dovozu vín a výhradnímu zastoupení technologie VINOJET, která slouží k podpoře prodeje kvalitních tichých i šumivých vín po skleničce. Pro naši vinotéku jsme hledali řešení pro snímání teplot

Jak dlouho se věnujeme IoT:

1-3 roky


Rozsah nabízených IoT služeb:

End-to-End řešení, HW - IoT zařízení, Instalace IoT zařízení, konzultace, poradenství, návrh řešení, Projektový management IoT dodávky, Servis a reklamace, Servisní dohled, SW - IoT aplikace, SW - IoT datová platforma, analytika, SW - IoT mobilní aplikace pro koncové uživatele, Jiné / Other

Oblast využití:

  • město, kraj, region, veřejná správa
  • firmy a průmysl
  • odečty a spotřeba
  • agro a environment
  • chytré budovy
  • doprava a distribuce
  • zdraví a sociální služby
  • vzdělávání, výzkum a podpora podnikání
  • služby pro IoT poskytovatele

Podporovaná konektivita:

  • LoRaWAN

Naše IoT řešení

Přehled o životním prostředí on-line

Přehled o životním prostředí on-line

Informace o aktuálním stavu životního prostředí nejsou zpravidla naměřena tam, kde by nás to nejvíce zajímalo - nejsou z místa, kde žijeme. Počasí je z Ruzyně a z Komořan, vítr z Milešovky a nebo Sněžky. Jakpak je dnes u nás doma? - zpívala ve svém hitu z roku 1964 Eva Pilarová. Je sice rok 2019, ale otázka je stále aktuální.

TANIX - HACCP

TANIX - HACCP

Každý subjekt, který připravuje nebo zpracovává potraviny musí ze zákona dbát na dodržování přísných hygienických standardů. Sám si musí v rámci metodiky HACCP vyhodnotit kritické body zpracovatelského řetězce, ve kterých by překročení teploty či vlhkosti vedlo k ohrožení zdraví strávníků či ke znehodnocení surovin pro výrobu samotnou. Existuje spousta firem, které tyto povinné záznamy na teplotách nechávají na manuálním odečtu pomocí svých zaměstnanců. Spolehlivost a kvalita záznamů je pak přímo úměrná jejich spolehlivosti, frekvence záznamů je vždy minimální možná a v případě, že dojde v odchylce od stanovené normy v intervalu mezi dvěma odečty či mimo pracovní dobu, neexistuje o tom ani záznam, ani nebylo možné předejít problémům a škodám. Samostatnou kapitolou je nákladnost na manuální odečet. Pracovní síla je dnes jednou z nejdražších položek a měli bychom ji využívat efektivně - i v tomto ohledu je Tanix se svými zanedbatelnými náklady přínosem.

TANIX - AIR MONITOR

TANIX - AIR MONITOR

Znáte jistě ten pocit na těžkých očních víček na tříhodinovém školení. V místnosti chybí kyslík, je vydýchaná a školitel to vnímá jinak, protože se pohybuje a mluví. Jeho slova však nedopadají na úrodnou půdu, všichni jsou ve stádiu hluboké letargie asi tak 30 vteřin před usnutím.