IoT Global Solutions s.r.o.

Profil v oblasti internetu věcí (IoT):

Nabízíme End-to-End řešení v podobě platformy umožňující připojit různá IoT zařízení (naše vlastní nebo od jiných výrobců), která komunikují pomocí sítě Sigfox nebo WiFi a zasílají data na náš cloud. Přijatá data lze pro každé zařízení pohodlně zobrazit přes naší webovou aplikaci IoTpool. V aplikaci lze s daty pracovat, např. zobrazovat data v grafech, porovnávat půběhy, počítat jednoduché statistiky nebo exportovat ve formátu PDF, CSV a XLSX. Lze také nastavit alarmy (např. překročení teploty ), při jejichž detekci dojde k zaslání notifikace uživateli pomocí SMS nebo e-mailu, a mnoho dalších funkcí. Jednoduše vše potřebné pro správu vašich senzorů a dat.

Naše hlavní činnost:

Poskytování hardware a software řešení se zaměřením na IoT

Jak dlouho se věnujeme IoT:

1-3 roky


Rozsah nabízených IoT služeb:

End-to-End řešení, HW - IoT zařízení, konzultace, poradenství, návrh řešení, SW - IoT aplikace, SW - IoT datová platforma, analytika

Oblast využití:

  • město, kraj, region, veřejná správa
  • firmy a průmysl
  • agro a environment
  • chytré budovy
  • zdraví a sociální služby

Podporovaná konektivita:

  • WIFI
  • Sigfox

Naše IoT řešení

Monitorování teploty a vlhkosti.

Monitorování teploty a vlhkosti.

Pro většinu dnešních digitálních meteo stanic a teploměrů je třeba mít zajištěno síťové napájení, být v dosahu WiFi, připojovat se přes Bluetooth nebo po několika dnech dobíjet baterii přes USB. Všechny tyto faktory jsou pro koncového uživatele limitujícím prvkem, často znemožňujícím dlouhodobé monitorování teploty a vlhkosti na odlehlých místech, jako jsou chatové oblasti, sklady, skleníky, staveniště atd. Naším cílem je poskytnout jednoduché a cenově dostupné End-to-End řešení, které je snadno dostupné jak jednotlivcům, tak i firmám.