InTouch HMI

Kategorie řešení:

 • Firmy a průmysl
 • Odečty a spotřeba
 • Agro a environment
 • Chytré budovy
 • Doprava a distribuce
 • Vzdělávání, výzkum a podpora podnikání

Vhodné pro:

 • pole, farmy, zahrady, veřejná zeleň
 • domácnost
 • továrna
 • doly a štěrkovny
 • vodní hospodářství
 • jiné

Lokalita:

Česká republika a Slovenská republika

Rozsah dodávky:

SW - IoT aplikace, SW - IoT datová platforma, analytika

Detail IoT řešení

Oblíbený software pro vizualizaci, sběr dat a supervizní řízení procesů kategorie SCADA/HMI s legendární uživatelskou přátelskostí a celosvětovým rozšířením. Pro sběr dat z různých zdrojů je k dispozici rozsáhlá nabídka komunikačních OI serverů přímo od Wonderware nebo od nezávislých softwarových firem. Podporována je samozřejmě i komunikace s OPC servery od libovolných dodavatelů.

Kde všude se řešení hodí:

Energetika Teplárenství Vodárenství Hutnictví (výroba železa, oceli, hliníku) „Inteligentní“ budovy (informační technologické centrum – elektřina, vytápění, klimatizace, ostraha aj.) Papírenský průmysl Potravinářský průmysl Chemický průmysl Těžební průmysl Stavební hmoty Automobilky (svařovna, lakovna, finální montáž atd.)

Kde jinde bylo obdobné řešení použito:

ČEZ, a.s. Dalkia ČR Flexfill s.r.o.

Další naše IoT řešení

AVEVA Insight

AVEVA Insight

Zabezpečená průmyslová informační platforma v prostředí cloudu. Umožňuje na jednom místě konsolidovat různorodá data z široké škály datových zdrojů a zobrazovat informace v souvislostech pro provádění kvalifikovanějších rozhodnutí. Všechna data jsou snadno přístupná všem oprávněným uživatelům a je k nim umožněn zabezpečený přístup z libovolných zařízení kdykoliv a odkudkoliv. Ekonomicky výhodný model SaaS (Software as a Service) umožňuje snadno a jednoduše objevit cenné a doposud třeba skryté informace v rámci každodenní záplavy dat z různých zdrojů.

InTouch Edge HMI

InTouch Edge HMI

Flexibilní HMI software určený pro menší vestavěné a IoT/IIoT Edge aplikace. Rozsáhlé komunikační možnosti (200+ komunikačních driverů) umožňují využití v řešeních, kde je třeba lokálně soustředit data z různých datových zdrojů, jejich prvotní zpracování a vizualizaci dat i s možností poskytování těchto dat do nadřazených systémů. Provozování na Embedded operačních systémech (Windows 10 IoT) pak zajišťuje snížení pořizovacích nákladů. Samozřejmostí je možnost provázání dat z InTouch Edge HMI s dalšími nabízenými řešeními.

Řešení pro Průmysl 4.0 na bázi Wonderware SW

Řešení pro Průmysl 4.0 na bázi Wonderware SW

Hybridní řešení pro průmyslovou automatizaci – škálovatelné systémy a služby v Cloudu i OnPremise, vysoká dostupnost - Sběr dat z řídicích systémů (PLC / DCS), průmyslových sběrnic, otevřených rozhraní, nízkoenergetických sítí IIoT - Výkonná historizace a analýzy dat OnPremise i v Cloudu (SaaS) - Edge computing pro zastřešení IIoT i ne-IIoT zdrojů dat, předzpracování dat, místní vizualizaci a ovládání - Poskytování informací uživatelům na různých úrovních řízení a rozhodování - Otevřená rozhraní na nadřazené podnikové a BI systémy - Cloudové vývojové nástroje pro tvorbu / migraci / testování projektů (IaaS)