12. 02. 2020 Téma: Ostatní

Top 3 IoT konference v únoru a březnu 2020

Rok 2020 se neúprosně přibližuje konci prvního kvartálu, tak se podívejme, jaké IoT konference v Evropě ještě v únoru a březnu stihnete a co se dál plánuje. Máte rádi Berlín, Londýn nebo Barcelonu? Pak můžete spojit příjemné s užitečným.
Top 3 IoT konference v únoru a březnu 2020

Bosch Connected World

  • KdyStředa, 19. února - čtvrtek, 20. února
  • KdeBerlin, Německo
  • Koho uslyšíte a uvidíte: Jaguar, Kaspersky, Ford, Google a další

Konference v Berlíně - Bosch Connected World 2020

Konference dostane na jedno místo v jeden čas 4 000 nejlepších IoT mozků, jejichž společným cílem je urychlit vznik IoT produktů a řešení, která usnadňují náš život.  

Pravda, je to za chvilku. Na druhou stranu to je v podstatě “za rohem”. A jestli to s IoT myslíte vážně, budete mít v Berlíně spoustu příležitostí poznat odborníky z celého světa, navázat s nimi kontakt, vyměnit si vizitky nebo LinkedIn profily, nasdílet know-how a třeba domluvit obchod. Akce je určená nejen manažerům. Nabízí mnoho formátů, aby byla stejně přitažlivá jak pro vizionáře, podnikatele, manažery a majitele firem, tak pro lidi z praxe, vývojáře nebo jen pro IoT entuziasty.

PS. Lístky ještě jsou

Na Twitteru sledujte: @BoschSI
Více o konferenci Bosch Connected World

Mobile World Congress Barcelona

O necelý týden později se  můžete přesunou o něco jižněji, do katalánské metropole.

  • KdyOd pondělí 24. února do  čtvrtka 27. února 2020
  • KdeBarcelona, Spain
  • Koho uslyšíte a uvidíte: Těšte se na profíky z Nokia, Viacom, Swarm Technologies a na další

MWC konference v Barceloně

Jak už napovídá název, jde o největší akci zaměřenou na tzv “mobile industry”. IoT téma je tedy jasné - sítě 5. generace neboli 5G, které vedle násobně vyšších rychlostí a nízké odezvy slibují i to, že nová síť bude schopná obsloužit až stokrát více zařízení. 

Konferenci má na svědomí asociace GSM a koná se v hlavním městě mobilního světa  - v Barceloně. Se svými 109,000 účastníků ze 198 zemí a s 2400 vystavujícími   #MWC20 je výbornou příležitostí rozšířit  vaši profesní síť, načerpat inspiraci a posunout IoT business zase o kousek víc do světa. Témata, která zde zazní, jsou například 5G konektivita, AI, bezpečnost a soukromí, Průmysl X a spousta dalších-

Sledujte diskusi na Twitteru: @GSMA #MWC20
Více o konferenci MWC

IoT Tech Expo Global

O IoT Expo jsme se už zmiňovali. Jelikož je to ale jedna z nejvýznamnějších IoT akcí, neuškodí si ji připomenout. 

  • Kdy: Od úterý 17. března do středy 18. března 202
  • Kde: Olympia Grand, Londýn
  • Koho uslyšíte a uvidíte:  Přednášející ze společností Lego, BMW, Dyson, Sanofi a další

Konference IoT Tech Expo Global v Lodnýně propojí klíčová IoT odvětví z celého světa na dva dny nabité informacemi ze světa technologií. Čekejte prvotřídní obsah a nejlepší řečníky.

Jestli se zajímáte o inovace z oblasti IoT, nenechte si to ujít. Řeč bude snad o všem, co souvisí s internetem věcí - výroba, doprava, dodavatelské řetězce, pojišťovnictví, logistika, energetika nebo automobilový průmysl, neměli byste v Londýně chybět.

Hlavní témata se budou točit samozřejmě především kolem IoT. Nevyhnete se  chytrým firemním vozovým parkům, chytré logistice, automatizaci ve stavebnictví, smart gridům, energetice, chytrým městům, budoucnosti ve výrobě, řešení konektivity, řízení dopravy, chytrým autům a mnoha dalším. Pátý ročník této velké akce přivítá  12 tisíc účastníků, mezi kterými nebudou chybět CTO, osobnosti v oblasti inovací a technologií, IT ředitelé, vývojáři, zástupci start-upů, státní správy, automotive, operátorů, investorů a mnozí další. 

Na Twitteru sledujte: @IoTtechexpo  
Více o konferenci IoT Tech Expo Global

Podnikáte v IoT a pořádáte zajímavé akce nebo konference?

Staňte se naším partnerem a dejte o sobě vědět třeba i u nás na www.iotport.cz. Hledáte pro svou akci nebo business konkrétní IoT řešení? Stačí nám napsat. 

Hledám IoT řešení a odborníky   Chci zveřejnit vlastní akci 

 

Články na podobné téma
6 konferencí o IoT, které byste v roce 2024 neměli zmeškat

6 konferencí o IoT, které byste v roce 2024 neměli zmeškat

Internet věcí je technologie, která nám už řadu let v mnoha odhledech usnadňuje život. I tato technologie se neustále vyvíjí, a tak je dobré poznat zásadní novinky. Seznámíte se s nimi na…
2023-12-28
Jak IoT pomáhá klientům i bankám

Jak IoT pomáhá klientům i bankám

Internet věcí proniká i do tak tradičního odvětví, jakým je právě bankovnictví. Díky této technologii je bankovnictví bezpečnější, pro zákazníky přívětivější, efektivnější a snižuje náklady.
2023-10-25
Jak zjistíte, který produkt se lidem líbí? Pomocí IoT

Jak zjistíte, který produkt se lidem líbí? Pomocí IoT

Prostřednictvím internetu věcí lze získat důležitá data, která dnes můžete využít dokonce i v oblasti výzkumu zákaznické spokojenosti. 
2023-06-28