12. 02. 2020 Téma: Ostatní

Top 3 IoT konference v únoru a březnu 2020

Rok 2020 se neúprosně přibližuje konci prvního kvartálu, tak se podívejme, jaké IoT konference v Evropě ještě v únoru a březnu stihnete a co se dál plánuje. Máte rádi Berlín, Londýn nebo Barcelonu? Pak můžete spojit příjemné s užitečným.
Top 3 IoT konference v únoru a březnu 2020

Bosch Connected World

  • KdyStředa, 19. února - čtvrtek, 20. února
  • KdeBerlin, Německo
  • Koho uslyšíte a uvidíte: Jaguar, Kaspersky, Ford, Google a další

Konference v Berlíně - Bosch Connected World 2020

Konference dostane na jedno místo v jeden čas 4 000 nejlepších IoT mozků, jejichž společným cílem je urychlit vznik IoT produktů a řešení, která usnadňují náš život.  

Pravda, je to za chvilku. Na druhou stranu to je v podstatě “za rohem”. A jestli to s IoT myslíte vážně, budete mít v Berlíně spoustu příležitostí poznat odborníky z celého světa, navázat s nimi kontakt, vyměnit si vizitky nebo LinkedIn profily, nasdílet know-how a třeba domluvit obchod. Akce je určená nejen manažerům. Nabízí mnoho formátů, aby byla stejně přitažlivá jak pro vizionáře, podnikatele, manažery a majitele firem, tak pro lidi z praxe, vývojáře nebo jen pro IoT entuziasty.

PS. Lístky ještě jsou

Na Twitteru sledujte: @BoschSI
Více o konferenci Bosch Connected World

Mobile World Congress Barcelona

O necelý týden později se  můžete přesunou o něco jižněji, do katalánské metropole.

  • KdyOd pondělí 24. února do  čtvrtka 27. února 2020
  • KdeBarcelona, Spain
  • Koho uslyšíte a uvidíte: Těšte se na profíky z Nokia, Viacom, Swarm Technologies a na další

MWC konference v Barceloně

Jak už napovídá název, jde o největší akci zaměřenou na tzv “mobile industry”. IoT téma je tedy jasné - sítě 5. generace neboli 5G, které vedle násobně vyšších rychlostí a nízké odezvy slibují i to, že nová síť bude schopná obsloužit až stokrát více zařízení. 

Konferenci má na svědomí asociace GSM a koná se v hlavním městě mobilního světa  - v Barceloně. Se svými 109,000 účastníků ze 198 zemí a s 2400 vystavujícími   #MWC20 je výbornou příležitostí rozšířit  vaši profesní síť, načerpat inspiraci a posunout IoT business zase o kousek víc do světa. Témata, která zde zazní, jsou například 5G konektivita, AI, bezpečnost a soukromí, Průmysl X a spousta dalších-

Sledujte diskusi na Twitteru: @GSMA #MWC20
Více o konferenci MWC

IoT Tech Expo Global

O IoT Expo jsme se už zmiňovali. Jelikož je to ale jedna z nejvýznamnějších IoT akcí, neuškodí si ji připomenout. 

  • Kdy: Od úterý 17. března do středy 18. března 202
  • Kde: Olympia Grand, Londýn
  • Koho uslyšíte a uvidíte:  Přednášející ze společností Lego, BMW, Dyson, Sanofi a další

Konference IoT Tech Expo Global v Lodnýně propojí klíčová IoT odvětví z celého světa na dva dny nabité informacemi ze světa technologií. Čekejte prvotřídní obsah a nejlepší řečníky.

Jestli se zajímáte o inovace z oblasti IoT, nenechte si to ujít. Řeč bude snad o všem, co souvisí s internetem věcí - výroba, doprava, dodavatelské řetězce, pojišťovnictví, logistika, energetika nebo automobilový průmysl, neměli byste v Londýně chybět.

Hlavní témata se budou točit samozřejmě především kolem IoT. Nevyhnete se  chytrým firemním vozovým parkům, chytré logistice, automatizaci ve stavebnictví, smart gridům, energetice, chytrým městům, budoucnosti ve výrobě, řešení konektivity, řízení dopravy, chytrým autům a mnoha dalším. Pátý ročník této velké akce přivítá  12 tisíc účastníků, mezi kterými nebudou chybět CTO, osobnosti v oblasti inovací a technologií, IT ředitelé, vývojáři, zástupci start-upů, státní správy, automotive, operátorů, investorů a mnozí další. 

Na Twitteru sledujte: @IoTtechexpo  
Více o konferenci IoT Tech Expo Global

Podnikáte v IoT a pořádáte zajímavé akce nebo konference?

Staňte se naším partnerem a dejte o sobě vědět třeba i u nás na www.iotport.cz. Hledáte pro svou akci nebo business konkrétní IoT řešení? Stačí nám napsat. 

Hledám IoT řešení a odborníky   Chci zveřejnit vlastní akci 

 

Články na podobné téma
Nejoblíbenější programovací jazyky v IoT

Nejoblíbenější programovací jazyky v IoT

Pojďte se podívat na nejlepší a zároveň nejpoužívanější programovací jazyky v IoT a na důvody, proč si je vývojáři oblíbili. Třeba tento přehled poslouží jako inspirace i programátorům začátečníkům,…
2020-08-21
Jak internet věcí ohlídá únik vody, nebo zjistí bleskové záplavy

Jak internet věcí ohlídá únik vody, nebo zjistí bleskové záplavy

Letošní jaro a léto nás dokázalo potrápit. Nejprve sucho, potom bouřky, prudké lijáky a s nimi také bleskové povodně a záplavy. V takových podmínkách bývá majetek firem i jednotlivců v ohrožení.…
2020-07-28
IoT Cloud – klíčová přísada každého IoT řešení

IoT Cloud – klíčová přísada každého IoT řešení

IoT cloud představuje velmi důležitou součást technologie Internet of Things. K čemu slouží? V čem spočívají jeho výhody? A má také nějaké negativní stránky?
2020-07-09