Výhody partnerského programu:

Partner Account manager

Náš Partner manager s Vámi bude komunikovat vaše potřeby, předávat zkušenosti a zajišťovat hladký chod naší spolupráce. Provede Vás celým ekosystémem našich služeb a vybere nabídku, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Propagace

Získejte prostor zde na IoT portu i všech aktivitách pořádaných CRA – zveřejněte svá řešení a profil, publikujte články a novinky, buďte vidět na CRA akcích. Pořádáme pravidelný IoT Summit a Expo, IoT Hackathony, působíme v rámci LoRa Alliance s přesahem.

Podpora obchodu

Využijte obchodního potenciálu na maximum. Od připravených funkcionalit v rámci služeb sítě (velkoobchodní mód, API, white-labelling, tarify virtuálního operátora), přes potenciál obchodní sítě CRA až po vytvoření společné nabídky.

Propojený ekosystém

LoRaWAN je otevřený standard, přesně tak jsme otevřeni i my. Díky propojení IoT expertízy na trhu do jednoho systému snadno vzniká spolupráce ale i řešení, která by jinak vzniknout nemohla.

Podpora při vývoji

Už při vývoji a přípravě řešení jsme tu pro vás. Konzultujeme, testujeme, pomáháme na cestě ke kvalitnímu výrobku všemi prostředky, které máme.

Certifikace IoT zařízení

Partneři mají nárok získat rozšířenou certifikaci přímo v naší síti. Získáte tak jistotu, že vše bude správně fungovat a potvrzení této skutečnosti pro vaše zákazníky.

Projektová výstavba

Jsme vlastníky infrastruktury a o jejím rozvoji rozhodujeme sami. Jako náš partner můžete využít dohody na projektovou výstavbu nebo zařazení indoor komunikačních bran do sítě.

Partnerské nabídky

Své služby můžete nabídnout nejen koncovým zákazníkům, ale také ostatním partnerům. Stejně tak máte nárok těchto nabídek využívat.

Zázemí významné značky

České Radiokomunikace jsou na trhu od 60. let minulého století. Jsme poskytovatelem unikátní televizní, rozhlasové a internetové infrastruktury a lídrem na trhu technologií.

Zaregistrujte svou žádost a vyplňte nám pár informací o Vás i Vašem IoT řešení.

Následně Vás bude kontaktovat Partner manager a dohodne další postup.
Vytěžte z partnerství maximum, začněte ještě dnes.

přejít na formulář