21. 12. 2020 Téma: Ostatní

5 Nejlepších IoT konferencí na začátku roku 2021

Ekosystém IoT se rychle a zprávy od společnosti Ericsson předpovídají, že počet připojených zařízení by měl do roku 2021 celosvětově dosáhnout 28 miliard.

Události zaměřené na IoT jsou ideálním prostorem pro marketingové pracovníky, prodejce, vývojáře produktů a nadšence IoT, aby se spojili a vyzkoušeli nové produkty, diskutovali o nejnovějším technologickém vývoji a dozvěděli se o trendech na IoT trhu.

5 Nejlepších IoT konferencí na začátku roku 2021

Vzhledem k tomu, že se více událostí koná online, připravili jsme seznam tak, aby zahrnoval virtuální události. Nicméně vždycky raději doporučujeme zkontrolovat jejich webové stránky, a ujistit se, že se akce koná podle plánu.

Internet of Things Evolution Expo

 • Datum: 9-12 února 2021
 • Lokace: Miami, FL / On-line
 • Speakers: Cisco, Accenture, Visa a dalších 250+ řečníků

Proč se zúčastnit: IoT Evolution Expo shromažďuje světové obchodní vůdce, aby diskutovali o tom, jak využít IoT prostřednictvím řady konferenčních panelů, workshopů, klíčových přednášek a obecných zasedání. Uslyšíte o blockchainu, analýze dat, implementaci a obrovském dopadu těchto technologií na zvýšení provozní efektivity a zvýšení výnosů.

Internet of Things Evolution Expo

Diskuze na Twitteru: @IoTEvolution #IoTEvolution

Bosch Connected World

 • Datum: 24. - 25. února 2021
 • Lokace: Berlín, Německo / On-line
 • Speakers:Jaguar, Kaspersky, Ford, Google a mnoho dalších

Proč se zúčastnit: BCW sdružuje více než 4 000 nejlepších mozků, aby vytvořili lepší propojení produktů a přinášeli více reálných řešení do života. Existuje mnoho příležitostí k navazování kontaktů a spolupráci v různých formátech, aby byla tato událost stejně atraktivní pro manažery, osoby s rozhodovací pravomocí, digitální transformátory, inovátory, vývojáře, podnikatele a nadšence IoT.

Přehlídka je zaměřena na sdílení znalostí, budování příležitostí pro spoluvytváření a podporu nových obchodních příležitostí.

Bosch Connected World

Diskuze na Twitteru: @BoschSI

Mobile World Congress Barcelona

 • Datum: 1. - 4. března 2021
 • Lokace: Barcelona, Španělsko / On-line
 • Speakers: Nokia, Viacom, Swarm Technologies a další

Proč se zúčastnit: Mobile World Congress je největší světová událost v mobilním průmyslu. Pořádá jej GSMA (Groupe Speciale Mobile) a koná se v hlavním městě mobilního světa – Barceloně. Mobile World Congress Barcelona s více než 109 000 účastníky ze 198 zemí a 2 400 vystavovatelů slibuje, že rozšíří vaši profesionální síť a pomůže vám dosáhnout vašich cílů. Témata pro rok 2020 zahrnovala: 5G konektivitu, AI, zabezpečení a soukromí, průmysl X, média a zábavu a prostředí kolem nás!

Mobile World Congress Barcelona

Diskuze na Twitteru:  @GSMA  #MWC21

Industry of Things World USA

 • Datum: 2-3. března 2021
 • Lokace: San Diego, CA / On-line
 • Speakers: G.E, Kohler, John Deer, P&G a další

Proč se zúčastnit:

Již pátý rok se společnost Industry of Things World USA zaměřuje na dopad průmyslového internetu věcí na obchodní modely a výrobní procesy ve všech hlavních průmyslových odvětvích.

Tato událost je součástí oceňované řady globálních událostí Industry of Things World a stala se místem setkání vyšších vedoucích pracovníků, kteří chtějí prohloubit své znalosti a rozšířit svou síť v průmyslovém internetu. Se zvláštním zaměřením na automatizaci, komunikaci M2M, interoperabilitu, analytiku, nové obchodní modely, to je průmyslová událost, kterou musíte navštívit. Některá témata zahrnují: 5G, IoT, inteligentní senzory, rozvíjející se komunikační technologie, AI, průmysl 4.0 a další.

Industry of Things World USA

Diskuze na Twitteru: @IoTclan

IoT Tech Expo Global

 • Datum: 17. - 18. března 2021
 • Lokace:  Londýn, Velká Británie / On-line
 • Speakers: Lego, BMW, Dyson, Sanofi a další

Proč se zúčastnit: The IoT Tech Expo Global v Londýně spojí průmysly a obchody z celého světa na konferenci, která bude po celé dva dny nabitá jedinečným know-how a příležitostí k networkingu.

Tuto konferenci si nesmíte nechat ujít, protože budete zkoumat nejnovější inovace v rámci internetu věcí a pokrytí dopadu, který má na mnoho průmyslových odvětví, včetně výroby, dopravy, dodavatelského řetězce, pojišťovnictví, logistiky, státní správy, energetiky a automobilového průmyslu. Klíčová zkoumaná témata zahrnují: IoT, propojená flotila, inteligentní logistika, automatizace budov, inteligentní sítě, energetika, města, budoucnost výroby, řešení konektivity, správa dopravy, připojená vozidla a další! Jednoduše All in one v IoT.
 

IoT Tech Expo Global

Diskuze na Twitteru: @IoTtechexpo

Články na podobné téma
Využijte IoT pro efektivní ESG

Využijte IoT pro efektivní ESG

Pro investory, vedení firem, ale i pro širokou veřejnost je zodpovědný a udržitelný přístup k obchodu a výrobě stále důležitější. V současnosti zahajují společnosti po celém světě ambiciózní…
2024-05-17
6 konferencí o IoT, které byste v roce 2024 neměli zmeškat

6 konferencí o IoT, které byste v roce 2024 neměli zmeškat

Internet věcí je technologie, která nám už řadu let v mnoha odhledech usnadňuje život. I tato technologie se neustále vyvíjí, a tak je dobré poznat zásadní novinky. Seznámíte se s nimi na…
2023-12-28
Jak IoT pomáhá klientům i bankám

Jak IoT pomáhá klientům i bankám

Internet věcí proniká i do tak tradičního odvětví, jakým je právě bankovnictví. Díky této technologii je bankovnictví bezpečnější, pro zákazníky přívětivější, efektivnější a snižuje náklady.
2023-10-25