17. 01. 2019 Téma: Nové senzory

Nový LoRaWAN modul Onethinx Core Module

Onethinx, v úzké spolupráci se společnostmi Cypress a Escrypt vyvinul koncepčně zcela nový LoRaWAN modul Onethinx Core Module.

Modul je specificky navržen s velkým důrazem na nasazení v projektech, kde je vyžadována extrémní úroveň bezpečnosti a end-to-end šifrování, spolu s vysokou robustností LoRaWAN komunikace.

 

Nový LoRaWAN modul Onethinx Core Module

Modul Onethinx Core obsahuje vlastní implementaci LoRaWAN firmware stack optimalizovaný pro procesorovou platformu PSoC6 s cílem dosáhnout nejvyššího výkonu mezi porovnatelnými typy zařízení. Kromě dalších inovativních prvků architektury, disponuje modul i Bluetooth® (BLE) 5.0 funkcemi pro bezdrátovou konfiguraci a upgrade firmwarového vybavení.

Od stejné společnosti je v nabídce i demo kit pro snadné seznámení vývojářů s vlastnosti tohoto inovativního modulu.

Díky integrované anténě a vlastnímu LoRaWAN firmware, který je pro zajištění absolutní bezpečnosti zcela izolován od uživatelského programového vybavení, je modul připraven k okamžitému použití při vývoji nových řešení.

Integrovaná platforma Cypress PSoC6 poskytuje množství analogových i digitálních funkčních bloků a rozhraní. Modul je díky nim možno přímo integrovat do prakticky libovolného senzoru bez nutnosti využití množství dalších komponent a součástek.

Díky svým vlastnostem je modul předurčen pro využití v aplikacích s vysokými nároky na bezpečnost a výpočetní výkon, jako jsou technologie zabezpečení, zemědělské aplikace, detekce úniků, měření spotřeby vody či plynu, řízení pouličního osvětlení a mnohé další.


Detaily o Onethinx Core modulu: https://onethinx.nl/lorawan-internet-of-things-met-onethinx-1/

Materiály ke stažení: https://onethinx.nl/downloads/

Články na podobné téma
IoT proti lavinám

IoT proti lavinám

Podívejte se, jak vás internet věcí pomůžete ochránit i na horách. Laviny každoročně zabijí přes 150 lidí a díky novým senzorům můžeme to číslo mnohonásobně snížit. Sledování laviny z…
2021-02-17
Nová generace IAQ čidla pro monitoring vnitřního prostředí

Nová generace IAQ čidla pro monitoring vnitřního prostředí

Problematiku nekvalitního vnitřního prostředí v budovách se tým z pracoviště Univerzitního centra energeticky efektivních budov ČVUT snaží přiblížit nejen svou odbornou prezentací, ale i…
2019-05-15
LoRaWAN a IQRF v jednom balení

LoRaWAN a IQRF v jednom balení

Témata letošního čtvrtého ročníku IQRF Summitu, který se konal 9. a 10. dubna 2019 v pražském kongresovém centru Clarion, byla jednoznačně ve stylu spolupráce. Nejednalo se pouze o spolupráci…
2019-04-15